MAMO, JESTEŚ SKARBEM MYM…

IMG_6213

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.

Józef Ignacy Kraszewski

Maj jest wyjątkowy miesiącem. Nie tylko ze względu na piękno budzącej się przyrody, ale też ważnych dni, w których świętujemy wiele wydarzeń. Arcyważnym dniem jest z pewnością 26 maja, czyli DZIEŃ MAMY. Któż jest ważniejszy w życiu każdego człowieka od mamy? To Ona jest dla nas wsparciem, nauczycielem, przyjaciółką i to niezależnie ile mamy lat.  Mama jest osobą, która kocha nas nie za coś, ale kocha nas mimo wszystko… Dlatego Jej święto nie może zostać nie zauważone. Dzieciaki z przedszkola oraz uczniowie z klas 0 – IV przygotowały dla swoich mam jedyny i niepowtarzalny program artystyczny, pełen wierszy, piosenek i życzeń. Po przedstawieniu, na którym nie zabrakło ani uśmiechów ani łez wzruszeń, dzieciaki wręczyły mamom własnoręcznie przygotowane upominki. Na zakończenie wraz ze swoimi paniami zaprosiły mamy na słodki poczęstunek.

Wszystkim Mamom, nie tylko w dniu Ich święta życzę szczęścia, radości, spokoju, ale też odrobiny szaleństwa, żeby życie nie wydawało się nudne oraz tego, żeby każda z mam mogła być dumna ze swoich dzieci.