ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

unnamed

23 października, czyli w miniony piątek w naszej szkole obyła się bardzo ważna uroczystość – pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali pasowania na uczniów.

Zanim jednak to się stało, musieli udowodnić, że zasługują na mian ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pszczoły „Wojnara” w Krzczonowie. Już po kilkunastu minutach każdy kto był i widział występy dzieci nie miał wątpliwości, że z całą pewnością zasługują na pasowanie i bez problemów poradzą sobie ze wszystkimi obowiązkami ucznia. Świetnie recytowali, super śpiewali, a tańczyli fantastycznie. Poza tym okazało się że już bardzo dobrze wiedzą jak należy się zachowywać w szkole, znają zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i są prawdziwymi małymi patriotami.

Po prezentacji pierwszoklasistów, przyszła pora na oficjalną część uroczystości. Rozpoczęła się ona wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu. Potem pan dyrektor Tomasz Paluch dokonał uroczystego pasowania na ucznia.

Następnie swoich młodszych kolegów w gronie uczniów przywitali drugoklasiści dając dobre rady, ale też słowa wsparcia i zapewnienia, że w naszej szkole jest super, fajnie i w ogóle ekstra.

Na zakończenie były jeszcze słodkie upominki od rodziców i pamiątkowe zdjęcia.

Pierwszoklasistom gratulujemy i życzymy :

– aby każdy dzień Waszego pobytu w szkole był radosny   i szczęśliwy,

– aby nauka była dla Was przyjemnością,

– aby każdy z Was miał prawdziwego przyjaciela,

– abyście swoim zachowaniem, postępowaniem oraz wynikami w nauce zasłużyli na miano Wzorowego Ucznia, a tym samym spełnili oczekiwania Waszej Pani Wychowawczyni i Waszych Rodziców.

 

Witajcie w naszej rodzinie i powodzenia!