ROK SZKOLNY 2017/2018 ROZPOCZĘTY

IMG_3970

Dziś 4 września 2017 roku  uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018. O godzinie 8.00 odbyła się msza święta podczas której modliliśmy się o dobry i bezpieczny kolejny rok szkolny. W szkole spotkaliśmy się o godzinie 11.00. Najpierw pan Dyrektor – Tomasz Paluch przywitał uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły oraz gości Wójta Gminy Opatowiec – pana Sławomira Kowalczyka oraz proboszcza parafii Sokolina – księdza kanonika Tadeusza Śliwę. Potem odśpiewaliśmy hymn narodowy i minutą ciszy uczciliśmy ofiary II wojny światowej. Następnie Pan Dyrektor przeczytał listy od  Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty oraz Minister Edukacji Narodowej.  W dalszej części spotkania Pan Wójt złożył wszystkim życzenia na nowy rok szkolny. Na zakończenie Pan Dyrektor zapoznał wszystkich z organizacją pracy w nowym roku szkolnym, po czym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na krótkie spotkanie informacyjne.

Naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzę aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów, a szkoła była dla Was miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić.

Nauczycielom i Pracownikom spokojnej pracy i wielu sukcesów oraz wytrwałości i wyrozumiałości.

Rodzicom zaś, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz radości z jak najliczniejszych osiągnięć Waszych dzieci.