NIE TYLKO CHŁOPAKI POTRAFIĄ GRAĆ W PIŁKĘ NOŻNĄ!

IMG_20171011_125503_HDR

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły z klasy IV i V w składzie: Aleksandra Bątkowska, Amelia Bątkowska, Emilia Domagała, Julia Górak, Magdalena Jach, Julia Kopeć, Kinga Leśniewska, Oliwia Mazurek – Tyrpuła, Zuzanna Mącznik, Nikola Parada, Anita Rytwińska, Magdalena Warszawa, opiekunowie: pani Małgorzata Woźniak oraz pan Tomasz Paluch pokazała dziś klasę w XVIII TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.

Celem rozgrywek jest:

  • promowanie piłki nożnej wśród dzieci,
  • promowanie zasad Fair Play oraz programu UEFA Respect, który ma na celu nauczanie szacunku do gry, do przeciwników i do środowiska w jakim toczymy swoje rozgrywki. Respect czyli szacunek do tego co robimy i kim jesteśmy, do tego kim są ludzie wokół nas i co robią.
  • wychowanie poprzez sport, kształtowanie zdrowego stylu życia i aktywizację lokalnych środowisk sportowych,
  • wyłonienie najzdolniejszych piłkarek i piłkarzy z n/w roczników,
  • wyłonienie zwycięzców – drużyn chłopców i dziewczynek w kategoriach U-8, U-10 i U-12 (kategorie wiekowe).

Dziewczyny zajęły II miejsce w powiecie kazimierskim w finale powiatowym w kategorii  U-12.

WYNIKI:

SP Kamieńczyce – SP Krzczonów  0:1

SP Cudzynowice – SP Krzczonów  1:1

SP 3 Kazimierza Wielka – SP Krzczonów 3:1

 GRATULUJEMY WSPANIAŁEJ GRY!

W ubiegłym roku szkolnym  w XVII TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” nasze drużyny również zajęły wysokie miejsca na szczeblu powiatu: drużyna U-12  dziewczęta (klasa IV i V) zajęła II miejsce, a drużyna U-10  dziewczęta (klasa II i III) I miejsce.