DZIEŃ PEŁEN ATRAKCJI

313595_sprytne-ziemniaki

,,Pracą dziecka jest zabawa. Dzieci uczą się poprzez wszystko, co robią”.

14 października 2019 roku, czyli Dzień Komisji Edukacji Narodowej, który jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych, w naszej szkole był dla uczniów dniem pełnym atrakcji. Było to połączenie zabawy z okazji Dnia Chłopaka i coroczne Święto Pieczonego Ziemniaka. Nie zabrakło rozgrywek i zawodów sportowych, świetnej zabawy przy muzyce, rebusów i zabaw planszowych, no i oczywiście ogniska przy którym piekliśmy kiełbaski, a potem ziemniaczki – dzięki sponsorowi, czyli szkolnej Radzie Rodziców – a wszystko to przy wspaniałej, słonecznej pogodzie, którą specjalnie na ten dzień zamówił Pan Dyrektor:-)

Te kilka godzin spędzonych nie na lekcjach, ale na świetnej zabawie też było nauką – jak pracować w grupie, jak z godnością zwyciężać i przegrywać, jak pokonywać swoje słabości, a jak podkreślać umiejętności, że warto i trzeba pomagać innym i że tak naprawdę wszyscy w naszej szkole – uczniowie, nauczyciele, pracownicy – chociaż czasem sprawiamy sobie przykrości – są mili i fajni. I lepszej szkoły nie ma co szukać, bo nasza jest najlepsza.

A chłopakom z okazji Ich święta dziewczyny życzą wszystkiego najlepszego.

IMG_0859